Blog

2020 za nami, w 2021 Lech świętuje 30-lecie

Wchodzimy właśnie w trzydziesty rok naszej działalności. To dobry moment na podziękowanie Państwu, naszym Klientom za to, że wybraliście markę LECH Garmażeria Staropolska, za wsparcie i lojalność. To też czas podsumowań. Mimo, że za nami trudny rok 2020, a czasy są niepewne, postaramy się, żeby nie zabrakło okazji do świętowania jubileuszu, ponieważ bilans naszej dotychczasowej pracy wychodzi zdecydowanie na plus. Mamy nadzieję na liczne spotkania przy suto zastawionych stołach, na których poczesne miejsce zajmą tradycyjne wędliny i najlepsze wyroby garmażeryjne Lecha.

Od początku istnienia firmy odwołujemy się do kulinarnych, staropolskich tradycji i z ogromnym szacunkiem podchodzimy do rodzimych, babcinych receptur na pierogi, pasztety czy galarety. Miniony rok pokazał nam, że mimo mód i trendów na rynku, które szybko przemijają, bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy rzeczy niezmiennych, sprawdzonych, kultywowanych od pokoleń. Dlatego staropolska garmażerka i tradycyjne wędliny pozostaną naszym znakiem rozpoznawczym.

Cieszymy się, że dla wielu z Państwa kojarzymy się ze starymi dobrymi czasami i smakami dzieciństwa. Niemniej robimy też kroki ku nowoczesności, ponieważ stawiamy na harmonijny rozwój. Wprowadziliśmy więc ostatnio do oferty szeroką gamę wegetariańskich wyrobów garmażeryjnych, które cieszą się dużym popytem. Myślimy, że w tym roku zaskoczymy Państwa kolejnymi ciekawymi warzywnymi i zbożowymi propozycjami.

W zeszłym roku, w związku z tym, że wszystko przeniosło się do sieci, uruchomiliśmy też sklep internetowy. Był to konieczny ruch i od razu podniósł nam wyniki sprzedaży. Na razie towary zamówione online dostarczamy tylko w Białymstoku i okolicach, ale planujemy też wkrótce wyjście na Warszawę, a potem dalej.

Pewnie przyjdzie jeszcze czas na dokładniejsze podsumowania i analizy, ale w ogólnym oglądzie trzydziestu lat naszej pracy nie sposób ocenić inaczej niż tylko pozytywnie, jako duży sukces. Z małego zakładu przy ul. Gajowej staliśmy się dużą, liczącą się w regionie firmą, specjalizującą się w wyrobach garmażeryjnych i produkcji tradycyjnych wędlin. Byliśmy za nie wielokrotnie doceniani i nagradzani. Zatrudniamy obecnie ponad 130 pracowników i ciągle inwestujemy w rozwój. Nawet więc ten nieszczególny 2020 rok nie jest w stanie zmienić ogólnej dobrej oceny. Jak we wszystkim, tak też i w nim można znaleźć pozytywy. Ostatnie miesiące pokazały nam dobitnie, co jest naszą najmocniejszą stroną, filarem - są to tradycyjne pasztety, rolady, kiełbasy, pierogi. Będziemy się tego trzymać! Choć pozwolimy sobie czasami też na kulinarne niespodzianki i eksperymenty. Ich efekty weryfikować będziecie Państwo - jak zawsze.