Ogłoszenia o pracę

  • Wykrawacz

    Opis stanowiska:

    • Rozbiór
    • Trybowanie
    • Czyszczenie, porcjowanie, oraz klasyfikacja mięsa
    • Praca przy stole
    • Przestrzeganie zasad dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie zawodowe
    • Motywacji do pracy
    • Dokładność, sumienność, komunikatywność
    • Mile widziane doświadczenie w branży mięsnej

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej firmie,
    • Terminową wypłatę wynagrodzenia
    • Praca jednozmianowa

    Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm."

  • Garmażer/Pomoc garmażera

    • Produkcja wyroby garmażeryjne i potrawy kulinarne z: mięsa i podrobów, drobiu, dzikiego ptactwa i dziczyzny, ryb, przetworów mlecznych, mąk i kasz, jaj
    • posługiwanie się normami, recepturami i instrukcjami technologicznymi
    • organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem utrzymania na bieżąco porządku i czystości
    • Dbałość o powierzone mienie

    • Wykształcenie min. średnie
    • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań

    Oferujemy:

Zgłoszenia proszę kierować:

e-mail: lech@lech.bialystok.pl

I
nformacje: tel: (85) 71 32 137